Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Poduszka ortopedyczna dla dzieci niemowląt poszewka

52,77 zł

Wysyłka 24hWysyłka w 24h
14 dni na zwrot14 dni na zwrot
Bezpieczna transakcjaBezpieczna transakcja

Poduszka ortopedyczna dla niemowląt Zapobiega i redukuje zniekształcenia głowy firmy COOLMED.

Poduszkę można stosować profilaktycznie aby zapobiec zniekształceniom, jak również w przypadkach istniejących już deformacjach głowy takich jak plagiocefalia czy brachycefalia.

Poduszka została stworzona, aby zapobiegać i leczyć płaską główkę niemowlęcia.

Właściwości:

 • Wymiary 25 x 23 x 3,5cm;
 • Gęstość pianki 45kg/m3 - miękka;
 • Poduszka z pianki poliuretanowej wiscoelastycznej;
 • Podszewka 100% poliester;
 • Poszewka – 75 % bambus, 25% poliester;
 • Gwarancja 12 miesięcy
 • W oferowanej poduszcze poszewkę można ściągnąć i wygodnie przeprać

 

Poduszka powstałą z wysokiej jakości pianki z pamięcią. Pianka ta została opatentowana przez niemiecką firmę BASF. Wszystkie nasze poduszki powstają w oparciu o tą właśnie technologię

Przedstawione w opisie zdjęcia przedstawiają oferowaną poduszkę.

Zastosowanie:

 • Unikalna, wielostrefowa budowa poduszki i wyprofilowane miejsce na główkę sprawiają, że ortopedyczna poduszka  zapewnia optymalne warunki do snu i utrzymuje prawidłową pozycję leżącą, dzięki czemu nie musimy obawiać się już o zmiany pozycji dziecka podczas snu. Tył głowy spoczywa w okrągłym zagłębieniu, podczas gdy kark jest podparty przez poduszkę. Kontakt plastycznej główki dziecka z podłożem jest rozłożony na większą powierzchnię i nie jest już ona narażona na szkodliwy nacisk, jaki wywołuje materac.
 • Dzięki innowacyjnej piance z "pamięcią" koryguje nieprawidłowe ułożenie. Ułożona na wyprofilowanej poduszce dziecięca główka rozwija się swobodnie i w naturalny sposób rośnie w miejscach spłaszczonych, dochodząc do swojego prawidłowego kształtu.
 • Idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała
 • Innowacyjna pianka zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, alergenów oraz chłonięciu drobinek kurzu. Poduszka pozbawiona jest szkodliwych substancji.
 • Ortopedyczna poduszka dla niemowląt znajduje zastosowanie nie tylko w łóżeczku, ale także w wózku (dodatkowa funkcja amortyzacyjna), można ją zabierać ze sobą wszędzie, zapewniając dziecku zawsze optymalne ułożenie w czasie snu i wypoczynku.

Dlaczego te poduszki są lepsze od powszechnie używanych poduszek?  

Dlatego, że poduszka ortopedyczna dla niemowląt została wykonana ze specjalnej - wiscoelastycznej pianki poliuretanowej. To ona dzięki swoim właściwościom reaguje na temperaturę i ciężar ciała, idealnie się dopasowując. Pod wpływem ciężaru, w miejscu kontaktu z ciałem materiał poduszki zmienia swoje właściwości. Proporcjonalnie do nacisku staje się coraz bardziej miękki. To pozwala na idealne podparcie części szyjnej kręgosłupa. Materiał nie powoduje nadmiernej potliwości ciała. Dokładnie opracowany przez specjalistów kształt poduszki, odwzorowuje naturalny kształt szyi i głowy pozwalając na przybranie komfortowej i najbardziej naturalnej pozycji podczas snu naszego dziecka.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Poduszka ortopedyczna dla dzieci niemowląt poszewka

Poduszka ortopedyczna dla dzieci niemowląt poszewka

Poduszka ortopedyczna dla niemowląt zapobiega i redukuje zniekształcenia głowy firmy COOLMED.

Poduszkę można stosować profilaktycznie aby zapobiec zniekształceniom, jak również w przypadkach istniejących już deformacjach głowy takich jak plagiocefalia czy brachycefalia. Poduszka została stworzona, aby zapobiegać i leczyć płaską główkę niemowlęcia.
Produkt medyczny.

29 inne produkty w tej samej kateogrii: