Ten produkt nie występuje już w magazynie

Nowy produkt


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Pas stymulujący mięśnie brzucha Medisana BOB

148,15 zł

Wysyłka 24hWysyłka w 24h
14 dni na zwrot14 dni na zwrot
Bezpieczna transakcjaBezpieczna transakcja

 

Firma MEDISANA od ponad 25 lat produkuje i sprzedaje na całym świecie produkty związane z troską o zdrowie. MEDISANA jest jednym z liderów specjalizujących się w ochronie zdrowia, zapobieganiu chorobom i terapii. Stale pracuje nad rozwojem produktów, aby dostarczyć Państwu najnowocześniejsze rozwiązania.  Wysoka dokładność urządzeń firmy MEDISANA została potwierdzona przez badania kliniczne, przeprowadzane wg ścisłych międzynarodowych standardów. Nie oszczędzaj na zdrowiu, kupuj markowe produkty, które posłużą Ci wiele lat!

 

 

Urządzenie stymulujące mięśnie brzucha BOB firmy Medisana jest produktem o najwyższej, jakości. Pracuje według zasady elektrycznej stymulacji mięśni (EMS). Delikatne impulsy, które nie obciążają ścięgien ani stawów, pobudzają mięśnie brzucha. Powoduje to lekkie skurcze mięśni, które z kolei pasywnie pobudzają muskulaturę. Okazuje się, że to bardzo pomocne np. po przebytych operacjach, aby wzmocnić zwiotczałą muskulaturę, przy jednostronnie lub słabo wytrenowanych mięśniach brzucha lub aby rozgrzać ciało przed aktywnością sportową. Ten rodzaj stymulacji włókien mięśniowych jest stosowany już od wielu lat przez profesjonalnych sportowców lub też w rehabilitacji, w celu usprawnienia organizmu

 

Pas Medisana BOB posiada 10 różnych programów. Różnią się one między sobą pod względem częstotliwości oraz czasu trwania poszczególnych impulsów treningowych. Całkowity czas trwania programu jest przy tym podzielony na odcinki o różnym czasie trwania oraz o odpowiednio dopasowanych częstotliwościach do stymulacji. Niższe obszary częstotliwości (ok. 2Hz do 40Hz) nadają się najbardziej do rozluźniania mięśni natomiast wyższe częstotliwości służą do stymulacji mięśni. Szerokość impulsu nadaje czas trwania przepływu impulsu prądowego podczas użytkowania.

 

DANE TECHNICZNE:

 

 • Model : Medisana BOB
 • Zasilanie : 3 baterie typu AAA
 • Kształt impulsu: dwufazowy prostokątny
 • Czas trwania impulsu: 150 - 200µs
 • Częstotliwość: 3 Hz -100 Hz
 • Napięcie wyjściowe: 0-45V (przy obciążeniu 500Ω)
 • Czas pracy : max od 20 do 34 min.
 • Wymiary: 110 x 14,4 x 2,2 cm
 • Waga: 230g

 

Po 2 minutach bezczynności urządzenie wyłącza się automatycznie.

 

W ZESTAWIE:

 • Pas stymulujący mięśnie brzucha Medisana BOB
 • 3 bateria typu AAA
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pas stymulujący mięśnie brzucha Medisana BOB

Pas stymulujący mięśnie brzucha Medisana BOB

Pas Medisana BOB posiada 10 różnych programów. Różnią się one między sobą pod względem częstotliwości oraz czasu trwania poszczególnych impulsów treningowych. Całkowity czas trwania programu jest przy tym podzielony na odcinki o różnym czasie trwania oraz o odpowiednio dopasowanych częstotliwościach do stymulacji.

5 inne produkty w tej samej kateogrii: